Skończony remont? Posprzątamy

Sprzątanie po remoncie

service_single

Natłok obowiązków i spraw do załatwienia w trakcie remontu czy też budowy domu sprawia, że często brakuje nam czasu na sprzątanie. Ciężkie zabrudzenia związane z prowadzonymi pracami również mogą stanowić spore wyzwanie dla laika. Często bywa tak ze daną powierzchnię po remoncie trzeba umyć kilkukrotnie ze względu na wciąż osiadający pył budowlany. 

Proponujemy pomoc w pracach porządkujących mieszkanie, biuro czy dom po budowie, m.in. odpylanie ścian, dokładne sprzątanie podłóg, mycie okien i inne czynności według indywidualnych potrzeb klienta.

Warto przygotować swoje wyremontowane mieszkanie, biuro czy też dom na przeprowadzkę by zamieszkać w nowym miejscu z przyjemnością i jak najbardziej komfortowo. Pozbędziemy się zabrudzeń z farb, tynków, szkodliwych pyłów, pozostałości po szpachlowaniu czy na przykład śmieci pozostawionych przez ekipy budowlane.

pani sprzątająca mieszkanie

Nasi profesjonalni pracownicy posprzątają po każdym remoncie

Nasza załoga to mistrzowie sprzątania, ale także osoby godne zaufania, którym bez żadnych obaw możesz powierzyć swój dom.

Profesjonalny sprzęt i środki

Zabrudzenia po remoncie potrafią być naprawdę ciężkie do usunięcia. Aby posprzątać świeżo wyremontowane nieruchomości korzystamy z wysokiej jakości przemysłowych sprzętów dla profesjonalistów i środków czystości by efekt był zachwycający.

Co składa się na sprzątanie po remoncie?

Gotowy by sprawdzić nasze możliwości? Uzyskaj bezpłatną wycenę sprzątania już dziś wypełniając formularz kontaktowy.