Pytania i odpowiedzi

  • Home
  • Pytania i odpowiedzi
Masz pytania? wątpliwości? przeczytaj!

Najczęściej zadawane pytanie

Cena za sprzątanie mieszkania zależna jest od kilku czynników takich jak wielkość lokalu, stopień zabrudzenia a także zakresu prac. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym.
cenniku usług za sprzątanie
Wszystko zależy od wybranego pakietu sprzątania i metrażu Twojego domu lub mieszkania, a także od tego czy w grę wchodzą jeszcze usługi dodatkowe. Zachęcamy Państwa do osobistego kontaktu - po uzyskaniu odpowiedzi na kilka pytań będziemy mogli oszacować czas potrzebny na sprzątanie.
To chyba najczęściej zadawane pytanie przez naszych klientów i ich główne wymaganie. Sprzątanie by miało sens musi być dokładne, tym się kierujemy i nasza praca jest bardzo staranna. Wypracowaliśmy system sprzątania w oparciu o gotowe, autorskie listy by nie pominąć żadnego szczegółu w twoim domu!
Każdy dzień i tydzień naszej pracy jest inny, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu podania wolnych terminów. Staramy się maksymalnie elastycznie podchodzić do wymagań czasowych naszych klientów.
Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Cennik i pakiety, tam znajduje się bardzo szczegółowa odpowiedź na to pytanie. Istnieje również możliwość indywidualnej oferty, która będzie obejmowała usługi nieznajdujące się w naszych pakietach.
Możemy skorzystać z waszych ulubionych środków czystości, które macie w domu lub użyć swoich - sprawdzonych i profesjonalnych. W przypadku korzystania z naszych środków nie doliczamy ich kosztu. Koszt środków czyszczących jak i akcesoriów do sprzątania jest w cenie sprzątania.
Dojazd w Lublinie i +10 km od granic jest bezpłatny. W przypadku większych odległości stawkę ustalamy indywidualnie z klientem.
Tak, oczywiście. Jest to bardzo popularna i opłacalna forma sprzątania- nasi stali klienci dostają specjalne rabaty. Sprzątanie abonamentowe daje Państwu pewność utrzymania stałego porządku w domu - zazwyczaj sprzątamy co tydzień, tego samego dnia i w tych samych godzinach.
Jesteśmy legalnie działającą firmą. Wystawiamy faktury VAT za nasze usługi sprzątania.
Koszt mycia okien zależny jest od rodzaju okna jak i wielkości. Szczegóły odnośnie mycia okien znajdziecie Państwo tutaj natomiast aktualne ceny za mycie okien w Lublinie w cenniku.

Have Any Query?

Get To Know Free Estimate?

Lights heaven above images blessed given tools

More Information